Arapça Kitap Evi olarak Türkiye’nin heryerindeki arapça severlerin kitap ihtiyacını karşılamak için buradayız. İmam Hatip Orta Okulları İmam Hatip Liseleri ve İlahiyat Fakülteleri başta olmak üzere arapça eğitimi ile ilgili kaynak kitap ihtiyacını karşılamak için buradayız.

Arapcakitapevi.com

Nasıl Sipariş verebilirim?
Arapcakitapevi.com'dan alışveriş yapabilmek için, Üye olmanıza gerek yoktur. Ama üye olmanızı tavsiye ederiz. Bu işlemi yaptıktan sonra aşağıdaki aşamaları izleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
  1. Öncelikle bir Alışveriş listesi oluşturmalısınız. Listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen sağında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Sipariş sürecini başlatmak için,Sepetinizde bulunan "Sipariş Ver" butonuna tıklamalısınız.
  3. Sitemizde gerekli iletişim ve adres bilgilerinizi girip kargo yöntemini seçtikten sonra Sağ tarafta bulunan İYZİCO İLE ÖDE butonunta tıklayacaksınız. Bu sizi SSL Sertifasının aktif olduğu güvenli ödeme sayfasına yönlendirecektir. 3D Secure seçeneği mevcuttur.
  4. Kart Bilgilerinizi veya Kredi Kartı Bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayacaksınız.
Sitemizden Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Ödeme Yapabiliyor Muyuz ?
Tüm banka kartları ve kredi kartlarıyla ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınıza göre değişen taksit imkanlarını görebilirsiniz. 3D Secure ve Ssl şifrelemeleri mevcuttur.
Sitemizde alışveriş güvenliğini nasıl sağlıyoruz
Sitemizden yaptığınız alışverişlerde ödemelerinizi banka kardı(hesap kartı) veya kredi kartı ile sorunsuz ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Ödemeleriniz İYZİCO güvencesindedir. Ssl sertifikası ve özel güvenlik önlemlerine sahip olan türkiyede ençok kullanılan  ödeme alma yöntemlerindendir.
Ürünler kaç günde elinize ulaşır ?
Sparişinizden sonraki 24 saat içinde ürünlerinizi kargoya vermeye dikkat ediyoruz. Eğer ürünün tanıtım sayfasında tedarik süresi mevcuttsa lütfen bunları dikkate alınız
İade Hakkımız Var Mı ?
İnternetten alışveriş yasası gereği Kırtasiye ürünlerinde(Kitap-Defter-Kalem vb) iade hakkı bulunmuyor. Bunun yanında kargoya verilmeden veya kargodan teslim almadan iptal etme hakkınız mevcuttur.
Site Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz ? Bilgilerimiz Kaydediliyor Mu ?
Site güvenliğimiz önceliğimizdir. Sistemimizde hiçbir şekilde kart bilgilerinizi saklamıyoruz. SSL güvenlik sistemi ve güvenli altyapıyla hizmet sunuyoruz. 3D secure ödeme seçenekleri arasındadır.
Sparişlerimiz İçin Fatura Alıyor Muyuz ?
Siparişleriniz isminize faturalı olarak gönderilecektir.