Mutlu Aile Arapça Hikaye Seti (1-2-3) 13 Kitap 3 CD

60.00

Mutlu Aile Arapça Hikaye Seti (1-2-3)

Toplamda 13 Arapça Hikaye  Kitabı 3 CD

Tedarik Süresi 2 iş günü

 

Açıklama

Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 1. Kur 5 Kitap 1 CD

Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 2. Kur 4 Kitap 1 CD

Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 3. kur 4 Kita 1 CD

Toplamda 13 Kitap 3 CD

 

 

Çocuklar ve gençlerin Arapçayı en etkin ve en eğlenceli şekilde öğrenmeleri için AKDEM YAYINLARI’ndan CD Destekli Arapça Seslendirilmiş Hikayeler okurlarıyla buluştu.

Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 1. kur

Sedir Yayın Grubuyla ortaklaşa yapılan proje kapsamında ana dili Arapça olmayanlar için özenle hazırlanmış 5 kitap ve 1 ses CD’sinden oluşan bu setle öğrenciler, yaz tatilini dil öğrenimi ile en etkili şekilde değerlendirebileceklerdir.

Ülkemizde Arapça öğretimi, genellikle pratik uygulamalardan uzak bir şekilde gerçekleştirilmekte, okul dönemlerinin ve derslerinin bitmesinden kısa bir süre sonra eğitim için harcanan tüm çabalar hızlıca etkisini kaybetmektedir.

Arapça öğrenmeye yeni başlayanların günlük kavram ve diyaloglara aşina olmaları, ayrıca dil birikimlerini daha ileri seviyelere taşımaları için işitsel ve görsel niteliklerde kapsamlı bir set hazırladık. Bu setle öğrenciler, yaz tatili boyunca hiç sıkılmadan Arapça becerilerini geliştirebilecekler ve yıl içerisinde elde ettikleri birikimi en etkin şekilde pekiştirebileceklerdir.

Günlük yaşantımızdan kesitler sunan bu kitaplarla öğrenciler, eğitim hayatı, alışveriş, ev ve aile, alışkanlıklar ve hobiler vb. hususlarla ilgili çeşitli cisim ve sıfatlara aşina olabileceklerdir.

Tamamı renkli ve resimli olan bu kitaplarla, öğrencilerimizin hem sıkılmadan Arapça öğrenebilmeleri hem de kitapların yanı sıra işitsel dil eğitimi için hazırlanan ses CD’si ile Arapça konuşma becerilerini en güzel şekilde geliştirebilmeleri için gerekli imkânlar hazır hale getirilmiştir.

Görsel ve işitsel açıdan özenle zenginleştirilmiş olan bu setle öğrencilere alternatif bir yaz eğitimi imkânı sunuyoruz. İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimiz, bu setle Arapça bilgilerini pekiştirebilecek ve dil becerilerini daha da geliştirebileceklerdir.

Arapça birikiminizi yarı yolda bırakmamak ve yaz tatilinizi en doğru şekilde değerlendirebilmek için bu set tam sizin için…

 

 

Akdem Yayınları Arapça öğrenenler için “Akdem Arapça Hikayeler” setinden sonra”Mutlu Aile” isimli yeni bir setle daha okurlarını buluşturdu. Her biri 32 sayfadan oluşan 4 ayrı hikaye kitabının yanında hikayelerin seslendirmelerinin yer aldığı bir de CD bulunuyor. Her bir hikayeden sonra hikaye ile ilgili dört ayrı türde alıştırmalar ve hikayede geçen kelimelerin yer aldığı resimli sözlük bulunuyor. Behlül Bera’nın çizgisi veM.Serdar Şadoğlu’nun editörlüğünde hazırlanan Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi

 

Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 3. Kur

Akdem Yayınları Arapça öğrenenler için “Akdem Arapça Hikâyeler”  ve “Mutlu Aile Arapça Hikâye Serisi 2. kur” setinden sonra “Mutlu Aile Arapça Hikâye Serisi 3. kur” isimli yeni bir setle daha okurlarını buluşturdu. Her biri 32 sayfadan oluşan 4 ayrı hikâye kitabının yanında hikâyelerin seslendirmelerinin yer aldığı bir de CD bulunmaktadır. Her bir hikâyeden sonra hikâye ile ilgili dört ayrı türde alıştırmalar ve hikâyede geçen kelimelerin yer aldığı resimli sözlük bulunmaktadır. Behlül Bera´nın çizgisi ve M.Serdar Şadoğlu´nun editörlüğünde hazırlanan Mutlu Aile Arapça Hikâye Serisinde Ali ve Ayşe isimli iki karakterin farklı mekânlardaki maceralarını anlatmaktadır. Hikâye setimiz özellikle İmam Hatip Ortaokulları 7. Sınıf ve İmam Hatip Liseleri 10 ve 11. Sınıf öğrencileri için Arapça derslerinde faydalı olacaktır.